Marszałek Kuchciński mówi: TAK dla zdrowia!

Dzisiaj (14.11), dyrektor naszego Centrum, Wioletta Śląska-Zyśk gościła u Marszałka Marcina Kuchcińskiego. Wraz z innymi dyrektorami szpitali z regionu złożyła nowemu gospodarzowi regionu serdeczne gratulacje. 

- Jesteśmy pewni, że z zaangażowaniem nowego Marszałka, doświadczonego samorządowca, zdrowie mieszkańców jest w dobrych rękach i będzie wciąż jednym z priorytetów polityki regionalnej - podsumowała spotkanie dyrektor Śląska-Zyśk.

W trakcie rozmów poruszono także szereg ważnych kwestii, takich jak zaangażowanie do pracy w szpitalach studentów medycyny i pielęgniarstwa, dopłaty do rezydentury czy planowane inwestycje w regionalnym sektorze zdrowia.

Przypomnijmy, że od 2 listopada w naszym szpitalu realizujemy program „Badania Przesiewowe w Kierunku Wczesnego Wykrywania Raka Płuca”, który jest finansowany ze środków pozyskanych od samorządu naszego województwa.

Wspólnie dbaliśmy, dbamy i nadal będziemy dbać o zdrowie mieszkańców Warmii i Mazur!

Podpis dla zdjęcia:
Marszałek Marcin Kuchciński w towarzystwie innych dyrektorów szpitali z regionu pozują do wspólnego zdjęcia po spotkaniu w Urzędzie Marszałkowskim.

 

Zdjęcie Marszałka województwa z Dyrekotrami szpitali z powiatu olsztyńskiego