Oferta Medyczna

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż Nasza placówka wykonuje testy na :

Przeciwciała anty-SARS-COV-2 IgM i IgG w cenie  80 zł

Wirus SARS CoV-2 RNA PCR  w cenie 380 zł

ANTYGEN COVID-19 w cenie 100 zł

 

ANTYGEN COVID-19 - Ag Rapid Test do jakościowego wykrywania antygenu (Ag) SARS CoV-2 można wykonać na Izbie przyjęć od poniedziału do piątku w godzinach 7.15 – 14.00;

Test Wirus SARS CoV-2 RNA PCR można wykonać na Izbie przyjęć od poniedziału do piątku w godzinach 7.15 – 13.00

 

Ze względu na zagrożenie epidemiczne opłatę za testy wykrywające wirusa SARS-CoV-2 (ANTYGEN COVID-19 i PCR ) zaleca się opłacić przelewem na rachunek bankowy Zespołu

nr 87 1160 2202 0000 0000 6193 7424.

 

Informujemy, że nasza placówka wykonuje testy z tłumaczeniem na język angielski.

 

Warmińsko - Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie jest specjalistycznym ośrodkiem o doskonałej renomie, w którym są diagnozowane i leczone choroby układu oddechowego. Wszystkie wykonywane procedury wysokospecjalistyczne są na bardzo wysokim poziomie, co potwierdza, Certyfikat Akredytacyjny trzykrotnie przyznany przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej przebogatej oferty diagnostycznej. Dzięki nowoczesnemu wideobronchoskopowi fluorescyjnemu szybko i dokładnie diagnozujemy nawet najmniejsze zmiany nowotworowe w płucach.

Posiadamy najbezpieczniejszy oraz bardzo nowoczesny pododdział diagnostyczno-terapeutyczny gruźlicy, na którym leczone są osoby z podejrzeniem czynnej postaci gruźlicy płuc - prątkujące.

Jeżeli chrapiesz i masz problemy ze snem, być może cierpisz na bezdech senny. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Dokładnie, pod okiem wyśmienitych specjalistów w tej dziedzinie zdiagnozujemy Twój sen, zlecimy odpowiednie badania w razie potrzeby podejmiemy się leczenia.

Jeżeli jesteś alergikiem, to trafiłeś doskonale! Zgłoś się do nas, a nie będziesz musiał obawiać się ukąszenia pszczoły lub osy – profesjonalnie, pod okiem lekarza alergologa i anestezjologa przeprowadzimy terapię odczulania na jady owadów błonkoskrzydłych, ponadto wykonamy testy skórne , spirometrię i inne niezbędne badania diagnostyczne.

Jeśli potrzebujesz rehabilitacji – zapraszamy! Bez konieczności leżenia w szpitalu zapewnimy rehabilitację oddechową i ogólnoustrojową. W przepięknej okolicy, sercu lasu z sosnowym mikroklimatem i ścieżką zdrowia dostaniesz to czego potrzebuje twój organizm. Wszystko pod okiem doskonale wykwalifikowanej kadry lekarzy specjalistów i rehabilitantek.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

 

Załączniki:
PlikRozmiarUtworzono
Pobierz plik (cennik luty 2024 - Scan.pdf)cennik luty 2024 - Scan.pdf4850 kB2024-01-11